Čištění čalounění Bohumín

Čalounění si vyžaduje stejnou péči jako kterákoliv část oblečení. Při užívání na sebe čalounění nachytá spoustu nečistot a ztrácí tak svou barvu a svěžest. U sedaček a čalouněných židlí toto platí obzvlášť. Pokud máte restauraci, hotel nebo potřebujete vyčistit židle v kancelářích, stačí se u nás objednat. Je třeba o své zákazníky nebo zaměstnance pečovat, aby se cítili příjemně a nebáli se posadit. Čištění jakéhokoli čalounění nebo textilních potahů provádíme ve městech jako Bohumín, Rychvald, Dolní Lutyně, Ostrava, apod. Naše nabídka je širší než pouhé čištění čalounění, čistíme kožené sedačky, křesla také i tepujeme matrace.

Nejen čištění čalounění, poskytujeme více služeb - Bohumín a okolí

Čištění provádíme po celém Moravskoslezském kraji. Čistíme veškerý nábytek v domácnostech nebo ve firmách. Ať už sedačky, křesla nebo matrace jsou velkou investicí v životě, proto je třeba o ně pečovat. Nevíte si rady jak sedačku vyčistit nebo nemáte čím? Zbytečně se nezatěžujte, vyčistíme to za Vás. Máme hodně zkušeností, víme co je pro nábytek dobré. Vždy používáme zásadně kvalitní čistící prostředky, abychom se vyvarovali špatnému výsledku. Práci děláme s chutí a snažíme se vždy dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Někdy sedačky vypadají čistě, pozor, opak je pravdou. Vždy ze sedačky vytahujeme plno nečistot.

Máte koženou sedačku doma nebo v kanceláři? Měli byste ji věnovat pravidelnou údržbu. Kožené sedačky jsou náchylné k praskání a ztrácení barvy. Lze tomu jednoduše předejít: udržovat koženou sedačku čistou a po vyčištění sedačku ošetřit balzámem. Používáme pouze prémiové produkty, které jsou šetrné ke kůži. Prodlužte životnost koženému nábytku, rádi Vám s ošetřením pomůžeme.

V matracích se během doby zadržuje prach, roztoče a tělní tekutiny. Tepováním matrace Vás zbavíme nečistot a pomůže tak zlepšit spánek. V posteli každý z nás stráví 1/3 života, je třeba na to myslet a poskytnou si co nejlepší podmínky.

Neztrácejte čas a nervy mytím oken, jsme tady my. Okna čistíme kompletně celé, oba parapety, sklo a rámy oken. Používáme klasickou stěrku a dopomáháme si utěrkou z mikro vlákna.

Voňavé Bydlení - čištění čalounění mimo Bohumín

Jsme čistě mobilní a pobočku nemáme. Aby to bylo pro všechny férové, dopravné se počítá vždy z bodu, který můžete vidět na mapce níže (Ostrava-Poruba). Účtujeme si 5 Kč za kilometr, abychom byli schopni uhradit náklady spojené s dopravou. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

Objednávka pomocí formuláře