Tepování sedaček Ostrava

Tepování čalouněných sedaček, koberců, křesel, židlí, matrací Ostrava a široké okolí.

Jsme mobilní, přijedeme k Vám.

Nečistíme pouze v oblasti Ostrava, přijedeme kamkoliv.

Tepování sedaček je častokrát opomíjenou činností. Na určitých barvách nejsme schopni nečistoty rozpoznat. Sedačku vidíme každý den, a pokud na ni vyloženě nevylijeme červené víno, tak si postupné ztráty původní barvy a postupného znečištění ani nevšimneme. O to více jsou pak zákazníci překvapeni, když vidí, kolik nečistot se dá za pomocí tepování sedaček vytáhnout. Většinou pozitivní překvapení se odehrává následně po našem odjezdu, jakmile sedačka vyschne. Po kompletním vyschnutí má opět původní živou barvu a k tomu je příjemně voňavá a hlavně čistá. Tepování sedaček, Ostrava není jediné místo, kde čistíme.

Tepování sedaček je metoda čištění, při kterém je do materiálu vstříknuta teplá voda s čistícím prostředkem. Tato varianta je velice efektivní a bezpečná. Čistící roztok pod povrchem reaguje s nečistotou a následně je vyčerpán ven ze sedačky – přímo do našeho tepovače. Když jsou na sedačkách viditelné skrvny, je třeba se na místo více zaměřit a pomoct si hadrem či jemným kartáčem a použít více koncentrovaný roztok podle předpisů daného produktu. Používáme výhradně kvalitní produkty, které jsou jedny z nejlepších na trhu. Nám usnadní práci, Vám udělá radost z čisté sedačky. Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Hlučín, Bohumín.

Jsme čistě mobilní a pobočku nemáme. Aby to bylo pro všechny férové, dopravné se počítá vždy z Ostravy-Poruby. Účtujeme si 5 Kč za kilometr, abychom byli schopni uhradit náklady spojené s dopravou. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji. Čistíme i auta.

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře