Čistící služby

Čištění čalouněných sedaček, kožených sedaček, koberců, křesel, židlí, matrací.

Ostrava, Hlučín, Opava, Bohumín, Frýdek-Místek apod.

Moravskoslezský kraj

Odstraníme nečistotu a fleky z Vaši sedačky. Rodiny průměrně perou 3x až 4x do týdne. Čalouněný nábytek má podobný povrch a měl by se také průběžně čistit. Tmavé sedačky vypadají jako čisté, avšak opak je pravdou. Díky vyspělé technologii jsme schopni provést hloubkové čištění sedačky během hodiny. Čištění čalouněných sedaček děláme pomocí profesionálních strojů Karcher, Bohman. Pomocí těchto produktů jsme schopni Vaše čalounění vyčistit efektivně a hlavně šetrně.

Čištění kožených sedaček si vyžaduje pravidelné odborné zacházení. Aby se kožené sedačky nepoškodily a kůže zůstala jako nová, je třeba ji dopřát kvalitní péči. Kožené sedačky nejprve důkladně vyčistíme pomocí hloubkových, antibakteriálních přípravků. Zbavíme ji veškerých nečistot. Avšak po vyčištění kožené sedačky je třeba ošetřit kůži kvalitními přípravky. Díky našim zkušenostem máme vyzkoušeno mnoho produktů na čištění a ošetření kůže, víme tedy, které jsou pro Vaši sedačku tou nejlepší variantou.

Spousta lidí tuto činnost neprovádí, ani na ni nepomyslí, i když je to velmi důležité a můžete se tak vyvarovat problémům s dýcháním a zlepšit tak kvalitu spánku. Roztočů v matracích je po několika letech opravdu spousta. My Vás jich dokážeme zbavit. Čištění matrací provádíme extrakční metodou ze všech stran. Pomocí kvalitních extrakčních strojů máme možnost provést hloubkové čištění matrace. Nesmíme zapomenout, že v posteli strávíme třetinu života.

Čištění koberců

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře

Nečistíme pouze domácnosti a firmy

Čistíme také automobily – mobilní čištění automobilů – Voňavá Kára