Čištění sedací soupravy Frýdek-Místek

Měli jste rodinnou oslavu a někomu se podařilo polít nebo ušpinit Vaši sedačku? Nezoufejte, od toho jsme tady my, ze sedací soupravy vytáhneme většinu nečistot, pomocí extraktoru vstříkneme čistící roztok, který odbourá nečistoty ze soupravy. Čištění sedací soupravy nám zabere přibližně hodinu, sedačky nečistíme pouze v městě Frýdek-Místek.

Čištění sedací soupravy, židlí, křesel, taburetů Frýdek-Místek

Sedací soupravy samozřejmě nejsou jediný nábytek, který jsme schopni vyčistit. Čistíme veškerý nábytek, který má čalouněný, textilní nebo kožený povrch. Nemusíte vozit židle do čistírny, přijedeme a vyčistíme je přímo u Vás doma. Používáme výkonné profesionální stroje Karcher a kvalitní prostředky nejlepší na trhu. Čištění provádíme jak v domácnostech tak ve firmách nebo podnicích. Čistíme v celém Moravskoslezském kraji. Doprava na určené místo je zpoplatněna pouhými 5 Kč/km, počáteční bod se bere z Ostravy-Poruby, do Frýdku-Místku to tudíž vyjde přibližně na pouhých 100 Kč.

Nabízíme více služeb, čištění kožené sedačky je jednou z nich. Kožená sedačka je velká investice, je nutno se o ni důkladně starat. Doporučujeme pravidelné čištění a ošetření kůže. Používáme jen ty nejlepší produkty na trhu, které jsou šetrné a efektivní. Když se zanedbá čištění a ošetření kůže, nese to následky. Kůže praská a ztrácí svou krásnou barvu. Jsme tady od toho, abychom předešli Vaši další investici v podobě koupení nové sedačky za několik desítek tisíc. Sedačce dáme péči, kterou ještě nikdy nezažila.

Postel je místo kde strávíme velkou část našeho života, měli bychom se o ni starat. Výměna povlečení není jen jediná věc, kterou si můžete dopřát pro lepší spánek. Přes povlečení do matrace se dostane prach, pot a mnoho dalšího. Odstranění nečistot z matrace je naše práce. Používáme technologii, se kterou vytáhneme nečistotu z matrací a pomůžeme Vám k lepšímu spánku.

Netrapte se s čištěním oken, uděláme to za Vás. Nečistíme pouze skla, ale i rámy, parapety z obou stran. Okna čistíme pomocí stěrek a utěrek z mikrovlákna. Ať už je to jarní úklid nebo čištění oken po malování, nic nás nezaskočí.

Voňavé Bydlení - naše sídlo

Jsme čistě mobilní a pobočku nemáme. Aby to bylo pro všechny férové, dopravné se počítá vždy z bodu, který můžete vidět na mapce níže (Ostrava-Poruba). Účtujeme si 5 Kč za kilometr, abychom byli schopni uhradit náklady spojené s dopravou. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

Objednejte se pomocí formuláře