Čištění kožené sedačky

Čištění kožené sedačky, křesel, židlí, apod. Jsme mobilní, jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

Čištění kožených sedaček si vyžaduje pravidelné odborné zacházení. Aby se kožené sedačky nepoškodily a kůže zůstala jako nová, je třeba ji dopřát kvalitní péči. Kožené sedačky nejprve důkladně vyčistíme pomocí hloubkových, antibakteriálních přípravků. Zbavíme ji veškerých nečistot. Avšak po vyčištění kožené sedačky je třeba ošetřit kůži kvalitními přípravky. Díky našim zkušenostem máme vyzkoušeno mnoho produktů na čištění a ošetření kůže, víme tedy, které jsou pro Vaši sedačku tou nejlepší variantou.

Co to zahrnuje?

  • Důkladné čištění kůže, odmaštění, zbavení se nečistot
  • Aplikace balzámu, který vyživuje kůži a zároveň prodlužuje životnost

Jak dlouho to trvá?

  • Čas čištění kožených sedaček na velikosti a stavu znečištění
  • Průměrná doba hloubkového čištění kožené sedačky trvá 60 minut

TIP - sedačka v kondici

  • Čištění sedaček nechat profesionálům
  • Pravidelné čištění každých 6 měsíců
  • Nevystavovat kožené sedačky přímému záření slunce
  • Vzdálenost sedačky od topení

Mysleli jste při kupování kožené sedačky na její průběžné čištění? Většinou zní odpověď „ne“. Kožený nábytek je skvělou volbou pro domácnosti, avšak nemůžeme zapomenout na jeho čištění. Kožené gauče zrají věkem a vypadají stále skvěle, teda pokud je o ně dobře pečováno. Kožené sedačky jsou velmi odolné a mělo by o ně být dobře postaráno. Vynechání údržby kožené sedačky vede k popraskání kůže. Sedačka ztrácí své přírodní oleje a vysychá. Nevíte čím kožený nábytek čistit a jak často? Proto jsme tady my, používáme pouze osvědčené kvalitní přípravky na trhu. Čištění kožených sedaček by se mělo provádět přibližně co půl roku.

Pozor, při používání špatných produktů a nástrojů lze kožené pohovky lehce poškodit. Kůže má tendenci snadno vysychat a praskat. Můžete tomu dopomoci nešetrným a neodborným zacházením. Například některé vlhké ubrousky můžou obsahovat silně alkalické látky, které způsobí vyblednutí kůže. Zbavíme Vás starostí a risku při pečování krásných kožených kousků. Nemusíte mít starosti jak a čím sedačku vyčistit, od toho jsme tu my. Rádi pomůžeme a ošetříme Vaše nádherné kožené kousky. Těšíme se na Vás.

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře

Nečistíme pouze domácnosti a firmy

Čistíme také automobily – mobilní čištění automobilů – Voňavá Kára