Čištění sedaček Ostrava

Čištění čalouněných sedaček Ostrava, jsme mobilní, jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

Mokré čištění čalouněných sedaček Ostrava

Hloubkové čištění sedaček mokrou cestou je velmi důležité, je v ni hodně nečistoty, i když se to na první moment nemusí zdát, Ostrava není jediné místo, kde čistíme. Hloubkové čištění čalouněné sedačky provádíme pomocí profesionálních strojů Karcher a používáme pouze osvědčené čistící přípravky vysoké kvality. Využíváme metodu extrakce, často označována jako tepování.

Co to zahrnuje?

  • Aplikace čistícího roztoku dle znečištění sedačky
  • Etrakce nečistot ze sedačky
  • Opakování do nejlepší možné podoby

Jak dlouho to trvá?

  • Čištění sedačky, neboli tepování sedačky závisí na znečištění a velikosti
  • Obvyklá časová náročnost býva do 60 minut

Jak dlouho sedačka schne?

  • Doba schnutí závisí na materiálu a podmínkách schnutí
  • Průměrná doba schnutí je přibližně 6-12 hodin

Čištění sedaček v domácnosti

Pečlivá a šetrná péče o čalouněné sedačky, využíváme nejmodernější zařízení a technologie na trhu k hloubkovému čištění sedačky přímo u Vás doma. Odstraníme nečistoty, skvrny, prach a alergeny ze sedačky. Pohovky tepujeme – vstřikujeme teplou vodu s čistícím prostředkem do sedačky a poté nečistotu vysáváme do nádoby ve vysavači. Dopřejte Vaši sedačce tu nejlepší péči ať Vám je u televize příjemně. Dodáme sedačce vůni. Pozor, nečistíme pouze sedačky, ale také křesla, židle, taburety, sedací vaky a polštáře. Položky které čistíme najdete v ceníku. Můžete si nechat vyčistit rovnou i automobil.

Čištění židlí, sedaček, pohovek v podnicích Ostrava a okolí

Čištění sedaček nenabízíme pouze domácnostem, ale také firmám. Ať už potřebujete vyčistit sedačku nebo židle v kanceláři. Sedačky v kině či divadle nám nedělají problém, jsme tu pro Vás. Kontaktní formulář naleznete níže.

Zlepšení kvality vzduchu

Čalouněný nábytek, který není pravidelně čištěný může ovlivňovat vzduch ve Vašem domě. Materiál sedaček v sobě ukrývá plno roztočů. Čištění vřele doporučujeme alergikům. Čalouněné sedačky vypadají mnohdy čiště, opak je pravdou. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře dole nebo můžete zavolat na jedno z telefonních čísel v sekci kontakt. Moc se na Vás těšíme

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře