Čistírna matrací

Čištění matrací probíhá u Vás doma. Jsme mobilní. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji. Čistírna matrací – Voňavé Bydlení.

Čištění matrací

Čištění probíhá u Vás doma. Lidé tomuto nevěnují pozornost a čištění matrace u nich ještě neproběhlo. Avšak po několika letech používání matrace je vhodné ji kompletně vyčistit. Nečistotu nemusíte na první pohled vidět. V matracích bývá dostatek prachu, roztočů a tělních tekutin. My Vás toho můžeme zbavit a zajistit lepší spánek. Čistírna matrací – Voňavé Bydlení, čištění po celém MS kraji. Čistíme i sedačky.

Zlepšete si spánek

V posteli lidé tráví více než 1/3 života. Časem se na matraci hromadí pot, nečistota, skvrny, kožní pach. Matrace se stává obydlím pro roztoče a různé mikro škůdce. Pravidelné čištění matrace je důležité pro skvělé, zdravé spaní. Obzvlášť užitečné pokud jste alergici. Špinavé matrace mohou napomoct alergii. Čištění matrace zabere chvíli a investice je zanedbatelná, velká výhoda – nemusíte nikam jezdit a ztrácet čas. Přijedeme přímo k Vám domů, jsme mobilní, jezdíme po Ostravě, Havířově apod. vskutku celý Moravskoslezský kraj.

Co to zahrnuje?

  • Zvolíme správnou míru čistícího roztoku dle znečištění
  • Tepujeme neboli extrahujeme nečistotu pryč z matrace
  • Tepování matrace probíhá z každé strany

Jak dlouho to trvá?

  • Tepování matrace trvá přibližně 15-30 minut

Jak dlouho matrace schne?

  • Schnutí matrace závisí na několika faktorech, stejně jako u čištění sedaček
  • V průměru to může být přibližně 6-12 hodin

Čistírna matrací doporučuje

Jako pravidelnou údržbu matrací doporučujeme pravidelné vysávání. Doporučujeme zainvestovat do kvalitního potahu matrace. Ochraňuje matraci před vniknutím nečistot, potu, vlasů apod. do matrace. Otáčení matrace není taky vůbec na škodu, pokud máte oboustrannou matraci. Naše doporučení je přibližně otočit matraci 4x do roka. Ložní prádlo je dobré prát jednou za 2 týdny. Bude se Vám lépe spát a bude to mít pouze pozitivní účinky.

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře