Čištění gauče Hlučín

Čištění gauče, kožených sedaček, koberců, křesel, židlí, matrací Hlučín.

Jsme mobilní, přijedeme k Vám.

Moravskoslezský kraj.

Vaše sedačka už nevypadá tak krásně jako předtím? Barva není tak výrazná, je zašlá a má nějaké fleky? Nemusíte kupovat novou sedačku za desítky tisíc. Nevzhlednými potahy se nečistot taky nezbavíte. Většinou stačí gauč pouze vyčistit a bude opět pohledný, skoro jako nový. Barvy na gauči obživnou a veškeré fleky zmizí. Gauč po našem vyčištění bude čistý a voňavý. Snažíme se vždy udělat maximum pro to, aby gauč vypadal co nejlépe. Používáme pouze osvědčené, kvalitní čistící produkty a výkonné stroje prémiových značek. Čištění gauče provádíme po celém Moravskoslezském kraji ve městech jako Hlučín, Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek atd.

Křesla, židle, taburety, vaky nebo gauče s čalouněným povrchem čistíme extrakční metodou. Extrakční čištění slyšíte možná poprvé, avšak tato technologie je na trhu dlouho. Jedná se o vstříknutí čistícího prostředku do sedačky pomocí výkonného zařízení a poté okamžité vysátí nečistot. Jedná-li se o více znečištěnou sedačku, je zapotřebí zvýšit obsah čističe v roztoku a použít jemný kartáč na gauče. Vždy se snažíme dosáhnout možného maxima vyčištění. Našim cílem je mít spokojené zákazníky, kteří naši práci ocení a ozvou se zas.

Koženou sedačku je třeba pravidelně čistit a dopřát ji odbornou péči. Kožené gauče potřebují šetrné ošetření, když se vynechává pravidelná údržba, kůže může popraskat a ztrácet barvu Naše služba spočívá ve vyčištění koženého nábytku a následném balzámování kůže pro delší životnost.

Trávíte více než jednu třetinu svého života v posteli. Časem se v matraci hromadí pot, prach, různé skvrny. Matrace se tak stává obydlím pro roztoče a škůdce. Pravidelné čištění matrace zlepší spánek. Je mimořádně užitečné, když trpíte alergií. Nečištěné matrace můžou způsobit zhoršení alergie.

Jsme čistě mobilní a pobočku nemáme. Aby to bylo pro všechny férové, dopravné se počítá vždy z bodu, který můžete vidět na mapce níže (Ostrava-Poruba). Účtujeme si 5 Kč za kilometr, abychom byli schopni uhradit náklady spojené s dopravou. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

+420739774847

Objednejte se pomocí formuláře

Nečistíme pouze domácnosti a firmy

Čistíme také automobily – mobilní čištění automobilů – Voňavá Kára