Čištění pohovek Havířov

Nevypadá Vaše sedačka tak hezky jako dřív? Je zašlá a její barvy už nejsou tak výrazné jak bývaly? Není třeba řešit koupi nové drahé sedačky. Nemusíte kupovat nevzhledné potahy. Ve většině případů stačí pouze důkladné vyčištění. Barvy obživnou a Vaše sedačka bude vypadat jako dřív. Navíc bude svěží a čistá. Používáme profesionální přípravky, které jsou velice účinné, ale také šetrné. Čištění pohovek provádíme po celém Moravskoslezském kraji ve městech jako Havířov, Ostrava, Hlučín, atd.

Čištění pohovek, židlí, matrací, kůže, Havířov a okolí

Nečistíme pouze domácnosti, potřebujete vyčistit čalouněné židle ve firmě? To pro nás není žádná zátěž. Čistíme veškerý čalouněný a textilní nábytek. Nesmíme zapomenout, že pečujeme o kožené sedačky a křesla. Používáme kvalitní kosmetiku, která dodá nábytku čistotu a pocit novoty. Jak sedačky čistíme? Používáme výkonné extraktory, které jednoduše vytáhnou nečistotu z čalouněných materiálů. Tato metoda je často označována jako tepování sedaček. Čištění pohovek není poskytováno pouze v oblasti Havířov, ale i v Ostravě, Frýdku-Místku, Bohumíně, Hlučíně.

cisteni pohovek havirov

Vlastnit koženou sedačku si vyžaduje pravidelnou a odbornou péči. Kožené sedačky si vyžadují šetrné zacházení. Pohovky je třeba udržovat v kondici. Ptáte se jak? Je to jednoduché, kožené sedačky by se měly často čistit a balzámovat. Avšak pro kvalitní ošetření kůže je třeba používat kvalitní výrobky. My víme jaké. Používáme pouze kvalitní a osvědčené výrobky na trhu.

Hodně lidí matraci ještě nikdy neměli čištěnou. Je to chyba? Ano, pokud máte matraci delší dobu. V matraci se zdržují roztoči, prach a kožní tekutiny. Čištění matrací může zlepšit Váš spánek, hlavně alergikům. Nezapomeňme, že v posteli trávíme 1/3 našeho života.

Netrapte se s umýváním oken. vyčistíme je za Vás. Čištění oken u nás není pouze o sklech, čistíme parapety z obou stran i rámy oken. Okna jsou čištěny pomocí stěrky a k tomu používáme utěrky z mikro vlákna.

Voňavé Bydlení - čištění pohovek mimo Havířov

Jsme čistě mobilní a pobočku nemáme. Aby to bylo pro všechny férové, dopravné se počítá vždy z bodu, který můžete vidět na mapce níže (Ostrava-Poruba). Účtujeme si 5 Kč za kilometr, abychom byli schopni uhradit náklady spojené s dopravou. Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji.

Objednejte si termín pomocí formuláře